Wybrany wątek opinii
Mojemu bratu skradziono telefon który był zablokowany na hasło i w lombardzie przeinstalowano system, policja wcale nie interesowała się tym kto przygotowywał skradzione mienie do sprzedaży, bo przecież właściciel znałby hasło prawda. Można pomyśleć, że celowo zostawiają lombardy w spokoju.
Do moderacji
Odpowiedz
13
3
Gdyby nie lombardy to 80% rzeczy nigdy by nie odnaleziono, a tak jest towar i dane sprawcy.
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
Policję mało co interesuje, dopóki coś się nie stanie, lub ktoś afery nie narobi w okół danej sprawy. Ich praca polega na umorzeniu i udawaniu, że nic się nie stało. A pojedź na Warszawskiej 55 km/h to wyskoczą ze stacji benzynowej jak do bandyty.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1