UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Policję mało co interesuje, dopóki coś się nie stanie, lub ktoś afery nie narobi w okół danej sprawy. Ich praca polega na umorzeniu i udawaniu, że nic się nie stało. A pojedź na Warszawskiej 55 km/h to wyskoczą ze stacji benzynowej jak do bandyty.
Taka prawda.