UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Policję mało co interesuje, dopóki coś się nie stanie, lub ktoś afery nie narobi w okół danej sprawy. Ich praca polega na umorzeniu i udawaniu, że nic się nie stało. A pojedź na Warszawskiej 55 km/h to wyskoczą ze stacji benzynowej jak do bandyty.

Taka prawda.

Anuluj