UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Policję mało co interesuje, dopóki coś się nie stanie, lub ktoś afery nie narobi w okół danej sprawy. Ich praca polega na umorzeniu i udawaniu, że nic się nie stało. A pojedź na Warszawskiej 55 km/h to wyskoczą ze stacji benzynowej jak do bandyty.

Taka prawda.