UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Policję mało co interesuje, dopóki coś się nie stanie, lub ktoś afery nie narobi w okół danej sprawy. Ich praca polega na umorzeniu i udawaniu, że nic się nie stało. A pojedź na Warszawskiej 55 km/h to wyskoczą ze stacji benzynowej jak do bandyty.
Taka prawda.