UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mojemu bratu skradziono telefon który był zablokowany na hasło i w lombardzie przeinstalowano system, policja wcale nie interesowała się tym kto przygotowywał skradzione mienie do sprzedaży, bo przecież właściciel znałby hasło prawda. Można pomyśleć, że celowo zostawiają lombardy w spokoju.