UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Uwierz mi że po za wojskiem można również odnieść sukces. .. .. stać mnie na to żeby płacić podatki na utrzymanie głąbów hahahahaha. .. .niech się cieszą że takie z nich zaradne "cwaniaki". .. .. ;-)

Gagatek

Anuluj