Wybrany wątek opinii

Gwoli scislisci. MLODY Inzynier moze tu zarobic 1500 eur/ miesiac. W holandii np. zarobi tyle albo i wiecej pracujac w rolnictwie, czyli czlowiek bez zadnego wyksztalcenia. Taka nam polske zostawilo PO po8 latach rzadow.
Tak jest (2017.02.09)
Znam wielu mlodych inzynierow w tej firmie i nikt nie zarabia ponad 1000 EUR netto kolego wiec nie przesadzalbym z tymi 1500 EUR. A w holandi na truskawkach zarabiaja po 2000-3000 EUR pracujac na akord.
Poinformowany (2017.02.11)
Powrót do komentarzy