UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znam wielu mlodych inzynierow w tej firmie i nikt nie zarabia ponad 1000 EUR netto kolego wiec nie przesadzalbym z tymi 1500 EUR. A w holandi na truskawkach zarabiaja po 2000-3000 EUR pracujac na akord.

Poinformowany

Anuluj