UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gwoli scislisci. MLODY Inzynier moze tu zarobic 1500 eur/ miesiac. W holandii np. zarobi tyle albo i wiecej pracujac w rolnictwie, czyli czlowiek bez zadnego wyksztalcenia. Taka nam polske zostawilo PO po8 latach rzadow.
Tak jest