UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Znam wielu mlodych inzynierow w tej firmie i nikt nie zarabia ponad 1000 EUR netto kolego wiec nie przesadzalbym z tymi 1500 EUR. A w holandi na truskawkach zarabiaja po 2000-3000 EUR pracujac na akord.

Poinformowany