UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gwoli scislisci. MLODY Inzynier moze tu zarobic 1500 eur/ miesiac. W holandii np. zarobi tyle albo i wiecej pracujac w rolnictwie, czyli czlowiek bez zadnego wyksztalcenia. Taka nam polske zostawilo PO po8 latach rzadow.

Tak jest