Wybrany wątek opinii
DO MUSZKA 58.. .. za tamtych czasow nie bylo ELBLAGA TYLKO BYL ELBING ludzie czym sie jaracie niemieckim miastem a co teraz to brzydki jest ELBLAG. .. .niezapominajcie ze tu w ELBINGU robiono sprzret wojskowy ktorym zabijano POLAKOW a i byly obozy i podobozy wiec zanim sie zachwycicie elblingiem do lat 1945 poczytajcie troche histori na temam tych terenow. ..
Do moderacji
Odpowiedz
7
6
@malakasia20 - Holllla. elbing byl miastem wieloanorodowym, raz byl bardziej niemieckiem, raz bardziej polskim.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@malakasia20 - Ja mówię o architekturze, a nie o historii miasta. .ale jeśli już. To prosze. .powiedz mi. ile jest zKladow produkcyjnych w naszych mieście?. .ostał sie browar. .dawny alstom. .zakład meblarskie. .. reszta to apteki, banki. .koniec kropka. .jak taki miód, to dlaczego 25 tys. ludzi wyjechało z tego miasta za chlebem. .za granice, lub zostali w innych miastach, gdzie po studiach
podjedli prace. .ale nie w Elblagu. .. owszem, Elblag jest odbudowany, ale nie porównujmy dzisiejszych domów. .klocki do domów przedwojennych. .mamy jeszcze budynki pozostałe z tamtego okresu. .nie widzisz różnicy?. .A to wojna wszystko niszczy, niszczy ludzkość, architekturę. .. itd. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Muszka58 - chcielismy unie to jest jak jest. A co do architektory to ok niech ci bedzie starowka byla ladniejsza przed wojnom :)
Do moderacji
Odpowiedz
0
1