UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Muszka58 - chcielismy unie to jest jak jest. A co do architektory to ok niech ci bedzie starowka byla ladniejsza przed wojnom :)
@Muszka58 - chcielismy unie to jest jak jest. A co do architektory to ok niech ci bedzie starowka byla ladniejsza przed wojnom :)