UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

DO MUSZKA 58.. .. za tamtych czasow nie bylo ELBLAGA TYLKO BYL ELBING ludzie czym sie jaracie niemieckim miastem a co teraz to brzydki jest ELBLAG. .. .niezapominajcie ze tu w ELBINGU robiono sprzret wojskowy ktorym zabijano POLAKOW a i byly obozy i podobozy wiec zanim sie zachwycicie elblingiem do lat 1945 poczytajcie troche histori na temam tych terenow. ..

malakasia20

Anuluj