UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
DO MUSZKA 58.. .. za tamtych czasow nie bylo ELBLAGA TYLKO BYL ELBING ludzie czym sie jaracie niemieckim miastem a co teraz to brzydki jest ELBLAG. .. .niezapominajcie ze tu w ELBINGU robiono sprzret wojskowy ktorym zabijano POLAKOW a i byly obozy i podobozy wiec zanim sie zachwycicie elblingiem do lat 1945 poczytajcie troche histori na temam tych terenow. ..
malakasia20