UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@malakasia20 - Ja mówię o architekturze, a nie o historii miasta. .ale jeśli już. To prosze. .powiedz mi. ile jest zKladow produkcyjnych w naszych mieście?. .ostał sie browar. .dawny alstom. .zakład meblarskie. .. reszta to apteki, banki. .koniec kropka. .jak taki miód, to dlaczego 25 tys. ludzi wyjechało z tego miasta za chlebem. .za granice, lub zostali w innych miastach, gdzie po studiach podjedli prace. .ale nie w Elblagu. .. owszem, Elblag jest odbudowany, ale nie porównujmy dzisiejszych domów. .klocki do domów przedwojennych. .mamy jeszcze budynki pozostałe z tamtego okresu. .nie widzisz różnicy?. .A to wojna wszystko niszczy, niszczy ludzkość, architekturę. .. itd. ..

Muszka58