UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ładna defilada, fajna zabawa dużych chłopców - ordery i uśmiechy :) PS. coś nowego w sprawie totalnej hmmhmm na SOR'ach i szpitalach w Polsce. Dlaczego tzw. władza chce zniszczyć sygnalistę, szanowanego pułkownika WP z konkretnym, nienagannym stażem na chirurgii, zamiast wziąć się za sprawcę, którego sama stworzyła i młodzież zarabiającą grube bańki z naszej kasy? PS. ciężko się pisze na portelu, prawie jak w PRLu