UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z tej okazji proponuję przed urzędem POstawic minipiekarczyka otwierającego szampana!!! Jest tak cuuuuudownie, że aż się popłakałem ze szczęścia!!!


Anuluj