UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z tej okazji proponuję przed urzędem POstawic minipiekarczyka otwierającego szampana!!! Jest tak cuuuuudownie, że aż się popłakałem ze szczęścia!!!
Z tej okazji proponuję przed urzędem POstawic minipiekarczyka otwierającego szampana!!! Jest tak cuuuuudownie, że aż się popłakałem ze szczęścia!!!