UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdzie brak miejsc pracy?, pracodawcy zmuszeni są do zatrudniania obcokrajowców, bo "szlachta" woli zasiłki niż pracować i to jest dramat, że uczciwi utrzymują coś takiego. Jeśli nie ma dla ciebie pracy z twoimi kwalifikacjami, rusz głową zacznij pracować na swój rachunek, zapomniałam, też trzeba cokolwiek potrafić.