UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdzie brak miejsc pracy?, pracodawcy zmuszeni są do zatrudniania obcokrajowców, bo "szlachta" woli zasiłki niż pracować i to jest dramat, że uczciwi utrzymują coś takiego. Jeśli nie ma dla ciebie pracy z twoimi kwalifikacjami, rusz głową zacznij pracować na swój rachunek, zapomniałam, też trzeba cokolwiek potrafić.