UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszedobylski. Ale jaja! BRAK miejsc pracy, brak inwestycji, rekordowe bezrobocie. Brak reakcji na kolesiostwo, dramaty ludzkie w ZBK. Jedyne co sie zmieniło to więcej imprez w miescie. Poza tym młodych ubywa i nic sie WSZEDOBYLSKIEGO nie dzieje. Dramat