UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Harleyem po bażantarni - ""cóż szkodzi obiecać?"" dokładnie to będzie. Jak mówili w 2023 To rząd PiS blokuje rozwój portu jak będzie rząd PO ( obecnie KO) i ta sama opcja rządziła w mieście ( jak ma to miejsce obecnie) to inwestycja "ruszy z kopyta ! Widzimy mamy połowę 2026 i te pogłębianie idzie jak po grudzie. Jestem zdziwiony że ktoś się na te ich zagrania jeszcze nabiera.