Wybrany wątek opinii
Wow! Fajnie. Faceci w krótkich czerwonych spodenkach, kilka zdjęć aparatem otworkowym (nic nowego ani odkrywczego), publiczności 15 osób, zarejestrowane stowarzyszenie, no i pewnie jakieś dofinansowania, granty, bo po coś to jest. Aha i dopłata do składek zus dla artystów - byłbym zapomniał..
Do moderacji
Odpowiedz
7
13
Nie wszyscy muszą odbijać kartę pracy o 6 rano na fabryce, bo ty tak musisz. Nie każdy marzy o takim nudnym życiu jak twoje. Bez perspektyw, bez ambicji, bez rozwoju, beznadzieja.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3