UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wow! Fajnie. Faceci w krótkich czerwonych spodenkach, kilka zdjęć aparatem otworkowym (nic nowego ani odkrywczego), publiczności 15 osób, zarejestrowane stowarzyszenie, no i pewnie jakieś dofinansowania, granty, bo po coś to jest. Aha i dopłata do składek zus dla artystów - byłbym zapomniał..