UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wszyscy muszą odbijać kartę pracy o 6 rano na fabryce, bo ty tak musisz. Nie każdy marzy o takim nudnym życiu jak twoje. Bez perspektyw, bez ambicji, bez rozwoju, beznadzieja.
KapitanSzyderca
Nie wszyscy muszą odbijać kartę pracy o 6 rano na fabryce, bo ty tak musisz. Nie każdy marzy o takim nudnym życiu jak twoje. Bez perspektyw, bez ambicji, bez rozwoju, beznadzieja.
KapitanSzyderca