UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wszyscy muszą odbijać kartę pracy o 6 rano na fabryce, bo ty tak musisz. Nie każdy marzy o takim nudnym życiu jak twoje. Bez perspektyw, bez ambicji, bez rozwoju, beznadzieja.

KapitanSzyderca

Anuluj