UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wow! Fajnie. Faceci w krótkich czerwonych spodenkach, kilka zdjęć aparatem otworkowym (nic nowego ani odkrywczego), publiczności 15 osób, zarejestrowane stowarzyszenie, no i pewnie jakieś dofinansowania, granty, bo po coś to jest. Aha i dopłata do składek zus dla artystów - byłbym zapomniał..


Anuluj