UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wow! Fajnie. Faceci w krótkich czerwonych spodenkach, kilka zdjęć aparatem otworkowym (nic nowego ani odkrywczego), publiczności 15 osób, zarejestrowane stowarzyszenie, no i pewnie jakieś dofinansowania, granty, bo po coś to jest. Aha i dopłata do składek zus dla artystów - byłbym zapomniał..