Wybrany wątek opinii
Szanowni państwo ja tam na PiS nie głosuje ale na przykładzie tego mostu który zbudował PiS widać idealnie że PiS w 3 lata zbudował 3 mosty zwodzone i przekop przez mierzeję. A lokalna wierchuszka KO mając rząd i premiera nie potrafi od 9 lat odbudować drewnianej kładki nad srebrnym potokiem. Tak więc PIS robi a nie gada. A KO tylko gada, ujada i przekonuje że lepiej żeby tego mostu nie było. Według motorówki i jego zastępu lepiej było jeździć zygzakiem po pontonach.
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
@Jawamwojtaniewybierałem - Jak to PiS. Inwestycja miała kosztować czyli przekop osiemset milionów a w sumie zamknęła się w kwocie ponad 2 miliardy złotych. Nigdy więcej PiSu i ich słomianych inwestycji które tylko przynoszą dziurę budżetową i straty a zysk czyli jak kto woli zwrot inwestycji to może i za tysiąc lat się zwróci... a raczej nigdy. Tak więc ten przekop to taki polski, ,Miś" na miarę naszych mozliwości.
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
Wały na vacie są lepsze. Wiadomo za których rządów.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Wiadomo i dlatego dziś rządzi Pan premier Donald Tusk. Dla Polski kolejne wybory aby wygrał z przewagą samodzielną i rządził nadal tak wspaniale jak dziś. Tylko Koalicja Obywatelska!
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
@Jawamwojtaniewybierałem - Przecież to wszystko widać. Ślepi nie widzą. Obecne nieudaczniki to albo nie potrafią obcługiwać śluz na przekopie i mostu albo sabotują. Lokalsi też wiele obietnic, czego to my nie zrobimy i to wszystko. Nawet dziur nie potrafią dobrze załatać ani miasta utrzymać w okresie zimy.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@Jawamwojtaniewybierałem - Polexit ale z ciebie kłamca!jak się towarzysze z kc pis dowiedzą to odbiorą ci czerwoną legitymację
Do moderacji
Odpowiedz
0
0