UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Jawamwojtaniewybierałem - Przecież to wszystko widać. Ślepi nie widzą. Obecne nieudaczniki to albo nie potrafią obcługiwać śluz na przekopie i mostu albo sabotują. Lokalsi też wiele obietnic, czego to my nie zrobimy i to wszystko. Nawet dziur nie potrafią dobrze załatać ani miasta utrzymać w okresie zimy.