UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szanowni państwo ja tam na PiS nie głosuje ale na przykładzie tego mostu który zbudował PiS widać idealnie że PiS w 3 lata zbudował 3 mosty zwodzone i przekop przez mierzeję. A lokalna wierchuszka KO mając rząd i premiera nie potrafi od 9 lat odbudować drewnianej kładki nad srebrnym potokiem. Tak więc PIS robi a nie gada. A KO tylko gada, ujada i przekonuje że lepiej żeby tego mostu nie było. Według motorówki i jego zastępu lepiej było jeździć zygzakiem po pontonach.

Jawamwojtaniewybierałem