UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szanowni państwo ja tam na PiS nie głosuje ale na przykładzie tego mostu który zbudował PiS widać idealnie że PiS w 3 lata zbudował 3 mosty zwodzone i przekop przez mierzeję. A lokalna wierchuszka KO mając rząd i premiera nie potrafi od 9 lat odbudować drewnianej kładki nad srebrnym potokiem. Tak więc PIS robi a nie gada. A KO tylko gada, ujada i przekonuje że lepiej żeby tego mostu nie było. Według motorówki i jego zastępu lepiej było jeździć zygzakiem po pontonach.
Jawamwojtaniewybierałem