UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jawamwojtaniewybierałem - Przecież to wszystko widać. Ślepi nie widzą. Obecne nieudaczniki to albo nie potrafią obcługiwać śluz na przekopie i mostu albo sabotują. Lokalsi też wiele obietnic, czego to my nie zrobimy i to wszystko. Nawet dziur nie potrafią dobrze załatać ani miasta utrzymać w okresie zimy.


Anuluj