Wybrany wątek opinii

Zrobić w końcu zapis I ustawy o inwestycjach które zostały zatwierdzone w sejmie, że bez względu jaka władza wygrywa wybory, .. inwestycje te muszą być ukończone, a nie jak teraz wszystko stoi niedokończone, to jest wyrzucanie pieniędzy podatnikow w błoto- brak kontynuacji tych zadań powinno być karane!!!
Do roboty lenie (2026.03.17)
@Do roboty lenie - Przekop był robiony pod port, most w Nowakowie też, tylko, że portu jeszcze nie ma, ale dyrektor już jest I to od wielu lat, to jak wyreżyresowana groteska o porcie widmo w której dyrektor teatru też czeka na swòj teatr. Teatr swoj widzę
Ogromny (2026.03.17)
@Do roboty lenie - A dlaczego mamy kontynuować inwestycje, której się sprzeciwialiśmy? Istnieje ryzyko, że pod koniec kadencji PiS zacznie robić po złości jakieś niepotrzebne przekopy za miliardy i trzeba będzie to kontynuować. Stanowcze NIE! Ja proponuję przeciwną ustawę: jak się nie wyrobisz w czasie swojej kadencji, to masz obowiązek kontynuować inwestycję ze swojej własnej kieszeni.
(2026.03.17)
@Ogromny - Port jest od dawna i kto robi problem. Urząd Morski z przejęciem obowiązków właścicielskich. Bo ten most dopiero zacznie skrzypieć i się blokować, kwestia cykli otwarcia i zamknięcia jak w każdym mechanizmie. Przecież jak tak dalej pójdzie to Urząd Morski się wypnie na utrzymanie drożności przekopu i ścieżki wodnej. A tam non stop będzie pogłębianie.
(2026.03.18)
Powrót do komentarzy