UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Do roboty lenie - A dlaczego mamy kontynuować inwestycje, której się sprzeciwialiśmy? Istnieje ryzyko, że pod koniec kadencji PiS zacznie robić po złości jakieś niepotrzebne przekopy za miliardy i trzeba będzie to kontynuować. Stanowcze NIE! Ja proponuję przeciwną ustawę: jak się nie wyrobisz w czasie swojej kadencji, to masz obowiązek kontynuować inwestycję ze swojej własnej kieszeni.