UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Ogromny - Port jest od dawna i kto robi problem. Urząd Morski z przejęciem obowiązków właścicielskich. Bo ten most dopiero zacznie skrzypieć i się blokować, kwestia cykli otwarcia i zamknięcia jak w każdym mechanizmie. Przecież jak tak dalej pójdzie to Urząd Morski się wypnie na utrzymanie drożności przekopu i ścieżki wodnej. A tam non stop będzie pogłębianie.