UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zrobić w końcu zapis I ustawy o inwestycjach które zostały zatwierdzone w sejmie, że bez względu jaka władza wygrywa wybory, .. inwestycje te muszą być ukończone, a nie jak teraz wszystko stoi niedokończone, to jest wyrzucanie pieniędzy podatnikow w błoto- brak kontynuacji tych zadań powinno być karane!!!

Do roboty lenie

Anuluj