UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zrobić w końcu zapis I ustawy o inwestycjach które zostały zatwierdzone w sejmie, że bez względu jaka władza wygrywa wybory, .. inwestycje te muszą być ukończone, a nie jak teraz wszystko stoi niedokończone, to jest wyrzucanie pieniędzy podatnikow w błoto- brak kontynuacji tych zadań powinno być karane!!!
Do roboty lenie