UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Do roboty lenie - A dlaczego mamy kontynuować inwestycje, której się sprzeciwialiśmy? Istnieje ryzyko, że pod koniec kadencji PiS zacznie robić po złości jakieś niepotrzebne przekopy za miliardy i trzeba będzie to kontynuować. Stanowcze NIE! Ja proponuję przeciwną ustawę: jak się nie wyrobisz w czasie swojej kadencji, to masz obowiązek kontynuować inwestycję ze swojej własnej kieszeni.