Wybrany wątek opinii
No ale jak mają być nowe miejsca pracy gdy ludzie w wieku emerytalnym idą na emeryturę i po miesiącu wracają do pracy. Tak to wygląda w państwowych urzędach w szkołach. O pracy na państwowych posadach można pomarzyć. Ale władze miejskie na to pozwalają.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
No zatem kim specjalistę emeryta zastąpić? Po pól roku wakat pusty i nawet ex pracodawcy proszą o powrót chociaż na 1/12 etatu. Uczniowie w branżówkach pańszczyznę z prawnego obowiązku odwalają bo nie ma zawodu, który ich interesuje. wymagane 50% obecności na zajęciach, a czasami i 40 % i zalicza rok po roku. Jeśli przyjdzie do pracy to totalny brak wiedzy i umiejętności w zawodzie nie jest najgorszym problemem tylko sprawy dyscyplinarne.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0