UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No zatem kim specjalistę emeryta zastąpić? Po pól roku wakat pusty i nawet ex pracodawcy proszą o powrót chociaż na 1/12 etatu. Uczniowie w branżówkach pańszczyznę z prawnego obowiązku odwalają bo nie ma zawodu, który ich interesuje. wymagane 50% obecności na zajęciach, a czasami i 40 % i zalicza rok po roku. Jeśli przyjdzie do pracy to totalny brak wiedzy i umiejętności w zawodzie nie jest najgorszym problemem tylko sprawy dyscyplinarne.
Brygadzista