UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No ale jak mają być nowe miejsca pracy gdy ludzie w wieku emerytalnym idą na emeryturę i po miesiącu wracają do pracy. Tak to wygląda w państwowych urzędach w szkołach. O pracy na państwowych posadach można pomarzyć. Ale władze miejskie na to pozwalają.


Anuluj