UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No ale jak mają być nowe miejsca pracy gdy ludzie w wieku emerytalnym idą na emeryturę i po miesiącu wracają do pracy. Tak to wygląda w państwowych urzędach w szkołach. O pracy na państwowych posadach można pomarzyć. Ale władze miejskie na to pozwalają.