Wybrany wątek opinii
To rewelacja!!! Tylko czemu na łącznik ulicy Fromborskiej z Aleją Jana Pawła przeznaczono niespełna 2 miliony i będzie ona z płyt betonowych??? Czy to nie zakrawa na śmiech i politowanie? To miała być ulica z prawdziwego zdarzenia z bitumiczną czy jak kto woli asfaltowa nawierzchnią... Pozostał smutek i żal. Rozczarowanie i niedowierzanie że można podejść do tak ważnego tematu z kabaretem a nie z poważna oferta dla mieszkańców.
Do moderacji
Odpowiedz
15
1
Głosowałeś, to masz teraz kabaret, jak chcieliście...
Do moderacji
Odpowiedz
11
12
@Mnowat@gmail.com - I nie żałuję bo za PiSu nawet tych betonowych płyt by nie położyli. Kabaret z KO to coś co jeszcze cieszy a z PiSem to czarna rozpacz.
Do moderacji
Odpowiedz
13
13
Gdyby nie pis, to by tego przekopu nigdy nie było, pewnie jak inwestowali, krzyczałeś głośno, stop z przekopem, razem wróblewski i reszta bandy, a teraz hipokryto klaszczesz a na dłoniach masz odciski!!!
Do moderacji
Odpowiedz
10
12
Będzie asfalt, coś taki niecierpliwy
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Do tego lewaka - Kolejny geniusz intelektu zamieszcza nic nie znaczący zlepek bzdur. Jest przekop to fakt. A jakie korzyści ma z tego kraj i Elbląg? Do czego ten twór służy? Możesz wyjaśnić? Czy odciski na mózgu uniemożliwiają.
Do moderacji
Odpowiedz
2
5