UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To rewelacja!!! Tylko czemu na łącznik ulicy Fromborskiej z Aleją Jana Pawła przeznaczono niespełna 2 miliony i będzie ona z płyt betonowych??? Czy to nie zakrawa na śmiech i politowanie? To miała być ulica z prawdziwego zdarzenia z bitumiczną czy jak kto woli asfaltowa nawierzchnią... Pozostał smutek i żal. Rozczarowanie i niedowierzanie że można podejść do tak ważnego tematu z kabaretem a nie z poważna oferta dla mieszkańców.