UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Mnowat@gmail.com - I nie żałuję bo za PiSu nawet tych betonowych płyt by nie położyli. Kabaret z KO to coś co jeszcze cieszy a z PiSem to czarna rozpacz.


Anuluj