UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdyby nie pis, to by tego przekopu nigdy nie było, pewnie jak inwestowali, krzyczałeś głośno, stop z przekopem, razem wróblewski i reszta bandy, a teraz hipokryto klaszczesz a na dłoniach masz odciski!!!

Do tego lewaka