UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby nie pis, to by tego przekopu nigdy nie było, pewnie jak inwestowali, krzyczałeś głośno, stop z przekopem, razem wróblewski i reszta bandy, a teraz hipokryto klaszczesz a na dłoniach masz odciski!!!
Do tego lewaka