Wybrany wątek opinii

Łęczycka bardziej kojarzy się ze cmentarzem Dębica niż osiedlem, już dziś widok z okien na groby a za trzy lata cmentarz połączy się z nowym rondem obok jedynego kiosku sklepiku na osiedlu. Czy to jest oky. ? To jest zwykle upychanie ludzi i bicie kasy a nie komfort psychiczny. Z jednej strony strzelnica że aż nieboszczyku podskakują a z drugiej już płynie trupi jad strumykami do dzikuski !
(2026.02.27)
Trupi jad, - a weź się, a przestań, daj spokój, Dzikuska jest pod kontrolą, raz, kamerka na kiju widzi wszystko a dwa - emerytka w oknie też wspomaga dobowy monitoring, w nocy nie wiem kto pilnuje tej rzeczki, ale mówią że tam opodal krzaczka, mieszka I pilnuje jej jakaś kaczka, radni wkurzeni okropnie- a niech tę kaczkę gęś kopnie
(2026.02.27)
Powrót do komentarzy