UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trupi jad, - a weź się, a przestań, daj spokój, Dzikuska jest pod kontrolą, raz, kamerka na kiju widzi wszystko a dwa - emerytka w oknie też wspomaga dobowy monitoring, w nocy nie wiem kto pilnuje tej rzeczki, ale mówią że tam opodal krzaczka, mieszka I pilnuje jej jakaś kaczka, radni wkurzeni okropnie- a niech tę kaczkę gęś kopnie


Anuluj