UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Łęczycka bardziej kojarzy się ze cmentarzem Dębica niż osiedlem, już dziś widok z okien na groby a za trzy lata cmentarz połączy się z nowym rondem obok jedynego kiosku sklepiku na osiedlu. Czy to jest oky. ? To jest zwykle upychanie ludzi i bicie kasy a nie komfort psychiczny. Z jednej strony strzelnica że aż nieboszczyku podskakują a z drugiej już płynie trupi jad strumykami do dzikuski !


Anuluj