UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Łęczycka bardziej kojarzy się ze cmentarzem Dębica niż osiedlem, już dziś widok z okien na groby a za trzy lata cmentarz połączy się z nowym rondem obok jedynego kiosku sklepiku na osiedlu. Czy to jest oky. ? To jest zwykle upychanie ludzi i bicie kasy a nie komfort psychiczny. Z jednej strony strzelnica że aż nieboszczyku podskakują a z drugiej już płynie trupi jad strumykami do dzikuski !