UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Trupi jad, - a weź się, a przestań, daj spokój, Dzikuska jest pod kontrolą, raz, kamerka na kiju widzi wszystko a dwa - emerytka w oknie też wspomaga dobowy monitoring, w nocy nie wiem kto pilnuje tej rzeczki, ale mówią że tam opodal krzaczka, mieszka I pilnuje jej jakaś kaczka, radni wkurzeni okropnie- a niech tę kaczkę gęś kopnie