Wybrany wątek opinii
Dużo gadania, dużo gadania. Mnie jako mieszkańca ciekawi, dlaczego ESWiP pozyskuje wciąż nowe budynki i co się w nich dzieje. Ale chodzi o konkrety, a nie o sprawozdania i papiery. Konkrety. - ile osób skorfzystało i w czym konkretnie. Nie chodzi o to, że np. kupili starą lampę. Drugie, pieniądze na działalność dostają też podmioty, które dopiero potem "pozyskują" uczestników. często rozpaczliwie. Czy ktoś to ogarnia?
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@tueoey - ESWIP produjuej drugą dynastę Prezesów - Prezes Wszystkich Prezesów wprowadza swoich potomków. Koncepcja Brauna - restytucja monarchii jest więc praktycznie wprowadzana w życie. Mamy też praktyczną prywatyzację - publiczne pieniądze z dotacji zamieniają się w prywatne gaże - i jak znam życie to Panowie Prezesi za drobne nie pracują. Konkrety w postaci nadmuchanych sprawozdań zapewne są do obejrzenia Jedyny plus że parę osób ma tam prace - szkoda że za okruszki ze Pańskiego stołu. To się nazywa zmysł organizacyjny albo sitwa. Dla mnie to jednak sitwa i złodziejstwo
Do moderacji
Odpowiedz
1
0